http://alkohole.eurocash.pl/wp-content/uploads/2016/01/bar.jpg
61 674 03 30

Blog

Jako hurtownia alkoholi dbamy nie tylko o to, aby otrzymywali Państwo wysokiej jakości produkty w jak najkrótszym czasie. Zależy nam również na Państwa dostępie do ciekawych i wartościowych informacji na ich temat.

Tutaj odnajdą Państwo zarówno niezbędną wiedzę na temat alkoholi, jak i pomoc w prowadzeniu biznesu. Obiecujemy także wiele ciekawostek ze świata trunków.

Zapraszamy!

Najnowszy wpis

Metaxa w katalogu Prestige
01.08.2017

W sierpniu wraz z marką Metaxa odkryj śródziemnomorski temperament i żywiołowość. Metaxa jest najbardziej znanym na świecie greckim trunkiem, tworzonym już od 120 lat. Powstaje pod czujnym okiem Mistrza Metaxy – Constantinosa Raptisa. Tworząc Metaxę łączy on winne destylaty, wina Muscat oraz mieszanki ziół i płatki róż. Klienci zaopatrujący się w produkty typu premium w Eurocash Alkohole mają […]


Wybierz kategorie
Wszystko o Whisky
25.01.2016

Rodzaje whisky – podstawowe różnice „Nie ma na tym świecie takiego kłopotu, którego nie dałoby się wyleczyć gorącą kąpielą, szklaneczką whisky i modlitewnikiem”, pisała Elizabeth Gilbert w swojej książce „Jedz, módl się, kochaj”. Nie sposób nie przyznać racji tej amerykańskiej prozaiczce. Ten złocisto-ognisty trunek z pewnością zmienił już świat niejednego człowieka na lepszy. Warto więc […]

1 10 11 12
Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

Wszystkie pola wymagane

Czy urodziłeś się przed
21 / 10 / 1999?
Korzystamy z plików cookies, by móc jak najlepiej dostosować stronę do Państwa potrzeb. Pozostając na stronie, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie tej technologii. Więcej.
61 674 03 30